oreos

Sú sušienky Oreo vyrobené z bravčového mäsa a sú zakázané pre moslimov?

Populárny internetový meme očividne presvedčil mnohých používateľov sociálnych médií, že sušienky Oreo sa vyrábajú z „tučného a bravčového mlieka“.